top of page
WhatsApp Image 2022-02-05 at 23.28_edited.jpg

Hakkımda

Ben Klinik Psikolog Eylül Ezgi Serül, Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans bölümünü yüksek onur derecesiyle tamamlayarak Klinik Psikolog unvanını aldım. Yüksek lisans eğitimi kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezi çatısı altında psikoterapi seansları gerçekleştirdim. Fransız Lape Hastanesi’nde Lisans döneminde Stajyer Psikolog olarak daha sonrasında Psikolog olarak görev aldım.
Lisans ve lisansüstü eğitimim boyunca, The University of North Carolina kurumundan “Pozitif Psikoloji”, İstanbul Psikanaliz Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Derneği’nden “Psikanalize Giriş Seminerleri” ve “Psikanalitik Vaka Çalışmaları” isimli eğitimlerini tamamladım.  
Bununla birlikte “MMPI Minnesota Kişilik Envanteri” ve “Klinik Testler Uygulama” eğitimlerini bitirerek bu testlerin uygulayıcısı sertifikasını almaya hak kazandım. Şu an Rorschach ve Projektif Testler Derneği’nden “Rorschach ve TAT Yetişkin Testler” eğitimine devam etmekteyim.
Psikoterapi seanslarında psikodinamik/ psikanalitik terapi ekolünü benimsemekle beraber günümüzde çevrim içi ve yüz yüze olarak yetişkin bireylerle çalışmaya devam etmekteyim.

Hakkımda : Hakkımda
bottom of page